Ventiliacijos sistemos

„Žmogus be maisto gali išgyventi kelis mėnesius,
be vandens – kelias savaites,
be oro – kelias minutes…”

Kam reikalingas vėdinimas?

Šiuolaikiško pastato sienos, durys, langai pasižymi gera šilumine izoliacija, todėl į pastato vidų nebepatenka grynas oras. Patalpose ima kauptis anglies dvideginis, didėja mikrobiologinis užterštumas, kaupiasi drėgmės perteklius, rasoja langai. Kenksmingus žmogaus sveikatai teršalus skleidžia įvairios apdailos medžiagos. Atidarytas langas ar orlaidė nepajėgūs išvėdinti patalpų, tik atšaldo jas. Todėl būtina įrengti vėdinimo sistemą .

Priverstinė ventiliacijos sistema

Oras į patalpas paduodamas ir ištraukiamas ventiliatorių ir sumontuotų ortakių pagalba. Šiluminės energijos taupymui gali būti naudojami rekuperatoriai, orą galima pašildyti arba atšaldyti iki norimos temperatūros. Formuojami kryptingi oro padavimo ir ištraukimo srautai.

Savitakė, arba natūralaus ventiliacijos sistema

Siūlome AERECO firmos technologiją . Tai oro pritekėjimo ir ištekėjimo įtaisų komplektas. Sistema veikia traukos vėdinimo kanale pagrindu. Oro pritekėjimą ir šalinimą reguliuoja orlaidės, automatiškai reaguodamos į drėgmės kiekį patalpoje. Sistema ypač tinka daugiabučiams, renovuojamiems namams, kadangi montavimo metu nepažeidžiama vidaus apdaila.

Montuojame:

  1. Rekuperacines sistemas
  2. oro tiekimo sistemas į patalpas
  3. Oro šalinimo sistemas
  4. Pilno kondicionavimo sistemas

Sudarome ventiliacijos sistemų sąmatas
ventiliacijos sistemos

 

Teikiame serviso paslaugas:

  1. Paleidimo – derinimo darbus
  2. Techninį aptarnavimą
  3. Remontą

Ventiliacija, centriniai dulkių siurbliai, terasos