Plastikiniai langai, durys

10% Šiltesnis stiklo paketas

Tai naujas stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas U = 1,0W/m2 K Šis stiklo paketas susideda iš dviejų stiklų, kurių vienas – PressGlass – yra padengtas plika akimi nematoma specialia plėvele iš tauriojo metalo, kuri dar geriau nei selektyvinis stiklas saugo šilumą.

Tarpas tarp stiklų užpildytas argono dujomis. Tai dar 20 proc. Pagerina stiklo paketo termoizoliacines savybes. Be to sulaiko du trečdalius ultravioletinių spindulių ir taip apsaugo patalpas nuo išblukimo.

Apkaustai – tai mechanizmų ir įrangos įvairovė, skirta langų ar durų plastinkiniai langai aluplastpatikimam funkcionavimui užtikrinti. Prie apkaustų priskiriami vyriai, apkaustų kokybės priklauso langų ir durų patikimumas bei kai kurios šių gaminių šiluminės ir fizinės charakteristikos. Apkaustai apsprendžia saugumą, varstymo patogumą bei ilgaamžiškumą.

Mūsų parduodami langai yra su SIEGENIA apkaustais.

Saugus ir nekenksmingas

PVC- tai saugi ir nekenksminga medžiaga tiek individualiam tiek ir visuomeniniam naudojimui. Intensyvus technologijų visoje PVC pramonėje vystymasis įtakojo tai, kad jis dažnai yra ekologiškesnis už kitus panašius produktus. PVC gamyboje funkcionuoja aplinkos apsaugos standartai, kurie dar netapo saugiais laikomais standartais, kaip pvz.: mediena, kitų produktų gamyboje. PVC veikia mūsų sveikatą daug mažiau nei daugelis kitų medžiagų. Dar daugiau, kai kuriais atvejais būtent PVC pasirodo ypač tinkamas, pvz.: alergiškiems žmonėms. PVC naudojamas ten, kur kitos medžiagos gali turėti žalingos įtakos. Alergines reakcijas sukelia pvz.: guma arba kai kurie metalai (chromas, nikelis ir t.t.). Juos sėkmingai pakeičia PVC. Tai liečia pvz.: ligonines. Reiktų paminėti, kad atliekant namo, specialiai pritaikyto alergijoms jautriems arba sergantiems astma žmonėms, apdailą, atkreiptas dėmesys tik į nekenksmingas sveikatai medžiagas. Ypatingi reikalavimai buvo keliami langams. Po išsamių bandymų gydytojai nustatė, kad tik langai iš PVC gali pastoviai atitikti tokius reikalavimus. PVC priskiriamas prie sunkiai degančių medžiagų. Patirtis rodo, kad daugeliu atveju sunkiai degantis PVC yra pranašesnis už lengvai degančią medieną ir kitus panašius produktus. Testų metu buvo lyginamas PVC ir kitų konstrukcinių medžiagų atsparumas aukštai temperatūrai, įsiliepsnojimas ir savaiminis užsidegimas. Taip pat tikrintas šilumos pralaidumas, ugnies plitimas, dūmų atsiradimas, po sudegimo atsirandančių kenksmingų medžiagų kiekis, taip pat atsparumas korozijai. Tyrimų rezultatai yra labai palankūs PVC. Kad PVC užsidegtų reikalinga ypatingai didelė degimo energija arba stiprus vidinis ugnies židinys. PVC testai gaisro metu parodė, kad jis užsidega tik tada, kai visos kitos medžiagos aplinkui jau liepsnoja. Tai patvirtina vieną iš didžiausių šios medžiagos privalumų- didelis atsparumas aukštoms temperatūroms. PVC degimo metu išsiskiria palyginti nedidelis šilumos kiekis. Tai turi įtakos lėtesniam gaisro plitimui ir kartu palengvina gelbėjimo akciją. Gaisro plitime lemiamą rolę vaidina deguonies patekimas. Liepsnojančio PVC paviršiuje susidaro apsauginis suanglėjusios medžiagos sluoksnis, kuris nutraukia deguonies patekimą, tuo pačiu izoliuodamas ir likusią medžiagą. Dujos ir dūmai, atsirandantys iš liepsnojančių medžiagų, deja yra kenksmingi. Pavojingiausias iš jų yra bekvapis anglies monoksidas. Tačiau iki šiol nenustatyta, kad medžiagos, atsirandančios PVC degimo metu, kenktų žmogui labiau nei kitų žaliavų degimo produktai.

Plastikinių langų kainą paskaičiuosime pagal Jūsų užsakymą. Tereikia užpildyti formą, nurodant kokių langų reikia.

Ventiliacija, centriniai dulkių siurbliai, terasos